O firmie

mapa

Biuro nieruchomości ARR-Nieruchomości Sp z o.o. Gorzów

Na gorzowskim rynku nieruchomości istniejemy od 1999 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami oparte jest przede wszystkim na potrzebach zrozumieniu potrzeb klienta. Jednocześnie sprawy klientów są dla nas poufne. Zadowolony z usług klient to dla nas najlepsza rekomendacja i motto firmy.

Najlepszym poświadczeniem naszych kwalifikacji jest nie tylko doświadczenie zawodowe, ale otrzymane licencje zawodowe nr 554 i 11597. Są one jednocześnie gwarantem świadczenie wysokich standardów na rynku nieruchomości. Od lat współpracują z nami biura nieruchomości Gorzów. Jesteśmy w grupie założycielskiej największego w Gorzowie Systemu Wymiany Ofert PARTNER, tworzącej sieć wymiany wszelkich nieruchomości.

Polecając Państwu nasze usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, mamy na uwadze wszelkie nieruchomości na terenie miasta Gorzów i miejscowości sąsiadujących. W naszej szerokiej ofercie, codziennie aktualizowanej znajdą Państwo:

  • mieszkania
  • domy
  • lokale
  • działki
  • obiekty

Zajmujemy się również wynajmem .

Wychodząc naprzeciw dzisiejszym oczekiwaniom rynku nieruchomości. Proponujemy usługę znaną już wielu krajach na świecie, czyli jak zrobić najlepsze wrażenie wyglądem nieruchomości. Usługa nazwana jest: home staging, oznaczającą pomoc i profesjonalne doradztwo w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu i uzyskaniu przez to lepszej kwoty sprzedaży. Tak przygotowana nieruchomość staje się bardziej atrakcyjna dla nabywców. Dowiedziono również, że czas oczekiwania na klienta jest krótszy.

Klientom poszukującym idealnej nieruchomości polecamy skorzystanie z usług biura nieruchomości z doświadczeniem na rynku lokalnym. Kupno domu, mieszkania, działki to poważna sprawa, często na lata, nie ryzykuj więc swoich pieniędzy.

Zapraszamy do kontaktu.

 

kontakt

arr-nieruchomosci.pl

ARR-Nieruchomości Sp z o.o.
ul. Rubinowa 3
66-415 Kłodawa

Kom: 782 961 237, 606 317 222

email: biuro@arr-nieruchomosci.pl
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godz. 9.00 - 17.00

Oferta została do notatnika.

Bład przy dodawaniu oferty do notatnika.